statystyki szczegółowe

Aktualności

Wysoka wygrana ze Smardami

• autor: dawid-lorek, 2017-04-24 19:32

W meczu 15 kolejki kluczborskiej serii"B" nasza drużyna pokonuje drużynę Polonii Smardy 4:0. Autorem wszystkich trafień został Dawid Lorek.

Początek meczu był w naszym wykonaniu bardzo chaotyczny, brakowało dokładności w rozgrywaniu akcji ofensywnych , a drużyna ze Smardy wyprowadzała liczne kontry. Jednak w 20 minucie Lorek wypuszcza na wolne pole Sawaryna ten wychodzi sam na sam , bramkarz odbija jeszcze jego uderzenie ale przy dobitce Lorka był już bezradny. Smardy nie zdążyły się jeszcze otrząsnąć po straconej bramce a minutę poźniej dostająkolejny cios, Bardzo aktywny tego dnia Kwiring urywa się lewym skrzydłem dośrodkowuje wprost na głowę Lorka a ten głową precyzyjnie uderza obok słupek i bramkarz Smard był bezradny. Z minuty na minute nasza gra wyglądała coraz lepiej. Bardzo dobrze w środku piłkę rozgrywali Prządka z Sawarynem , boki naszej drużyny co chwile urywały się obrońcom gości....

w 42 minucie bardzo dobry pressing naszej drużyny na połowie Smard, Sawaryn odbiera piłke w środku pola, oddaje ją do Hanisza , ten odgrywa do Kwiringa, Grzesiu ładnie w tempo uruchomił Lorka ten wychodzi sam na sam, mija bramkarza i pakuje piłe do pustej bramki. Do przerwy schodzimy z 3 bramkowym prowadzeniem. Po przerwie w naszej drużynie pojawia się Brandys, który zmienia zagrożonego drugą żółtą kartka Smyrka. Pierwszy kwadrans po przerwie to znowu chaos w poczynaniach naszej drużyny , brak dokładności w rozgrywaniu a także pressing drużyny ze Smard powoduje że nasza drużyna została zepchnięta do głębokiej defensywy. Kilka razy dopisuje nam szczęście a w kilku przypadkach naszą drużynę ratuje pewny w tym meczu występ Kolodzieja, od około 60 minuty gry nasza drużyna wchodzi znowu na swoje obroty, kilka zmian w naszej drużynie a także częste zrywy Hanisza czy Brandysa powodują kolejne sytuacje do podwyższenia prowadzenia.  W 65 minucie Hanisz urywa się lewym skrzydłem , zauważa dobrze ustawionego Lorka jednak zagrywa zbyt wysoko i nasz napastnik nie sięga piłki. 3 minuty później , prawym skrzydłem urywa sie Brandys ale zamiast dośrodkowania wychodzi mu centrostrzał ,który zatrzymuje sie na poprzeczce bramki Smard, do piłki dopada jeszcze Lorek , dogrywa wprost na głowe Brandysa jednak ten strzał uderza tylko w boczna siatkę. w 70 minucie Lorek otrzymuje piłkę na 20 metrze mija dwóch zawodników Smard wpada w pole karne jednak zostaje powalony na ziemie i sędzia odgwizduje rzut karny. Piłkę na 11 metrze ustawił Lorek i pewnie pokonuje bramkarza zdobywając swoją 4 bramkę w tym meczu. Kolejne minuty to walka w środku pola , w doliczonym czasie gry Klemp zagrywa piłkę ręką w polu karnym a sędzia odgwizduje rzut karny przeciwko naszej drużynie. Zawodnik gości uderza z 11 metrów prosto w środek naszej bramki jednak Kolodziej zostawia jeszcze nogi na środku bramki i odbija to uderzenie a piłka przelatuje nad nasza bramką. Chwilę póżniej sędzia Pelc kończy to spotkanie.

Podsumowując mecz poza pierwszym kwadransem pierwszej i drugiej połowy było to najlepsze spotkanie naszej drużyny w tej rundzie. Za tydzień jednak czeka nas wielki test i odpowiedź w jakim miejscu znajduję się nasza drużyna , udamy się bowiem do jaskini lwa, Zagramy z liderem z Wołczyna.Mecz odbędzie się w niedziele o godzinie 17:00 . Już dzisiaj bardzo gorąco zapraszamy na to spotkanie wszystkich naszych kibiców. Liczymy na wasze wsparcie!