LZS Borkowice - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gonzo7891 122
2. Dekel788 121
3. ania96 108
4. 93krycha 99
5. fran93 96
6. Lukas86 93
7. czesiu25 53
8. rafaello913 12

Zaprzyjaźnione kluby

Wysoka wygrana ze Smardami

• autor: dawid-lorek, 2017-04-24 19:32

W meczu 15 kolejki kluczborskiej serii"B" nasza drużyna pokonuje drużynę Polonii Smardy 4:0. Autorem wszystkich trafień został Dawid Lorek.

Początek meczu był w naszym wykonaniu bardzo chaotyczny, brakowało dokładności w rozgrywaniu akcji ofensywnych , a drużyna ze Smardy wyprowadzała liczne kontry. Jednak w 20 minucie Lorek wypuszcza na wolne pole Sawaryna ten wychodzi sam na sam , bramkarz odbija jeszcze jego uderzenie ale przy dobitce Lorka był już bezradny. Smardy nie zdążyły się jeszcze otrząsnąć po straconej bramce a minutę poźniej dostająkolejny cios, Bardzo aktywny tego dnia Kwiring urywa się lewym skrzydłem dośrodkowuje wprost na głowę Lorka a ten głową precyzyjnie uderza obok słupek i bramkarz Smard był bezradny. Z minuty na minute nasza gra wyglądała coraz lepiej. Bardzo dobrze w środku piłkę rozgrywali Prządka z Sawarynem , boki naszej drużyny co chwile urywały się obrońcom gości....

w 42 minucie bardzo dobry pressing naszej drużyny na połowie Smard, Sawaryn odbiera piłke w środku pola, oddaje ją do Hanisza , ten odgrywa do Kwiringa, Grzesiu ładnie w tempo uruchomił Lorka ten wychodzi sam na sam, mija bramkarza i pakuje piłe do pustej bramki. Do przerwy schodzimy z 3 bramkowym prowadzeniem. Po przerwie w naszej drużynie pojawia się Brandys, który zmienia zagrożonego drugą żółtą kartka Smyrka. Pierwszy kwadrans po przerwie to znowu chaos w poczynaniach naszej drużyny , brak dokładności w rozgrywaniu a także pressing drużyny ze Smard powoduje że nasza drużyna została zepchnięta do głębokiej defensywy. Kilka razy dopisuje nam szczęście a w kilku przypadkach naszą drużynę ratuje pewny w tym meczu występ Kolodzieja, od około 60 minuty gry nasza drużyna wchodzi znowu na swoje obroty, kilka zmian w naszej drużynie a także częste zrywy Hanisza czy Brandysa powodują kolejne sytuacje do podwyższenia prowadzenia.  W 65 minucie Hanisz urywa się lewym skrzydłem , zauważa dobrze ustawionego Lorka jednak zagrywa zbyt wysoko i nasz napastnik nie sięga piłki. 3 minuty później , prawym skrzydłem urywa sie Brandys ale zamiast dośrodkowania wychodzi mu centrostrzał ,który zatrzymuje sie na poprzeczce bramki Smard, do piłki dopada jeszcze Lorek , dogrywa wprost na głowe Brandysa jednak ten strzał uderza tylko w boczna siatkę. w 70 minucie Lorek otrzymuje piłkę na 20 metrze mija dwóch zawodników Smard wpada w pole karne jednak zostaje powalony na ziemie i sędzia odgwizduje rzut karny. Piłkę na 11 metrze ustawił Lorek i pewnie pokonuje bramkarza zdobywając swoją 4 bramkę w tym meczu. Kolejne minuty to walka w środku pola , w doliczonym czasie gry Klemp zagrywa piłkę ręką w polu karnym a sędzia odgwizduje rzut karny przeciwko naszej drużynie. Zawodnik gości uderza z 11 metrów prosto w środek naszej bramki jednak Kolodziej zostawia jeszcze nogi na środku bramki i odbija to uderzenie a piłka przelatuje nad nasza bramką. Chwilę póżniej sędzia Pelc kończy to spotkanie.

Podsumowując mecz poza pierwszym kwadransem pierwszej i drugiej połowy było to najlepsze spotkanie naszej drużyny w tej rundzie. Za tydzień jednak czeka nas wielki test i odpowiedź w jakim miejscu znajduję się nasza drużyna , udamy się bowiem do jaskini lwa, Zagramy z liderem z Wołczyna.Mecz odbędzie się w niedziele o godzinie 17:00 . Już dzisiaj bardzo gorąco zapraszamy na to spotkanie wszystkich naszych kibiców. Liczymy na wasze wsparcie!

Autor: Treść:pozostało znaków:

LZS Polanowice 1:1 LZS Borkowice
2017-09-24, 16:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Polonia Smardy 3:1 Rolnik Paruszowice
LZS Krzywizna 0:7 LZS Komorzno