LZS Borkowice - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gonzo7891 122
2. Dekel788 121
3. ania96 108
4. 93krycha 99
5. fran93 96
6. Lukas86 93
7. czesiu25 53
8. rafaello913 12

Zaprzyjaźnione kluby

Parafia nasza!!!!!

• autor: Admin, 2017-04-02 18:06

W meczu derbowym pokonujemy odwiecznego rywala z Bogacicy 1:0 po bramce z rzutu karnego strzelonego przez Dawida Lorka. Więcej w rowinięciu.

Na ten mecz derbowy nasza drużyna wyszła bardzo bojowo nastawiona do tego spotkania , widać było że każdy z zawodników chciał wygrać to spotkanie. Niestety presja meczu sparaliżowała nie których naszych zawodników i nie wszyscy zagrali na swoim odpowiednim poziomie, było bardzo dużo niedokładności w rozegraniu akcji. Był to typowy mecz walki , mecz toczył sie głownie w środku pola , było mało strzałów a bardzo mało groźnych sytuacjii. Na samym początku mecz faulowany w polu karnym był Dawid Lorek ale gwizdek sędziego milczał. Po 25 minutach meczu pierwszy groźny strzał mógł przynieść prowadzenie drużyny z Bogacicy, jednak uderzenie Dariusza Brandysa szczęśliwie zatrzymało się na słupku naszej bramki. Do końca połowy żadna ze stron nie potrafiła sobie stworzyć sytuacji do strzelenia bramki. Na drugą połowę wyszliśmy z jedną zmianą, Dziagacza zastąpił Prządka. W 55 minucie obejmujemy prowadzenia. Długi wykop Kolodzieja , stracenie piłki głową Prządki , Lorek wychodzi sam na sam z Sawczukiem, mija go jednak zostaje sfaulowany przez bramkarza. Tym razem sędzia wskazuje już na wapno. Do piłki podchodzi Lorek , bramkarz wyczuwa jego zamiary lecz silny i precyzyjny strzał ląduje w siatce.Euforia wśród kibiców gości. Następne minuty to ciągłe ataki ze strony Bogacicy. w 70 minucie Stein wychodzi sam na sam z Kolodziejem jednak szczęśliwie dla nas uderza piłkę wysoko nad poprzeczką . Nasza drużyna dzielnie broni się do końca spotkania. Bogacica miała kilka groźnych rzutów rożnych jednak żaden nie przynosi efektu. Do końca spotkania wynik nie ulega już zmianie i po końcowym gwizdku mogliśmy świętować zwycięstwo. Bardzo trudne zwycięstwo naszej drużyny ale najważniejsze są 3 punkty. Za tydzień nasza drużyna podejmuje drużynę z Radomierowic która po dwóch meczach także ma komplet zwycięstw, więc czeka nas kolejne trudne spotkanie.

LZS Bogacica- LZS Borkowice 0:1.

Bramka : Dawid Lorek- rzut karny

Skład:Kolodziej,Warych(Wodara), Gąszczak, Klemp Marcin, Kwiring(Lorek Paweł), Brandys(Bojko),Pielot(Jagiella),Sawaryn,Hanisz(Klemp Mathias), Lorek Dawid(Piotr Kulesa), Dziagacz(Prządka)

Autor: Treść:pozostało znaków:

LZS Polanowice 1:1 LZS Borkowice
2017-09-24, 16:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Polonia Smardy 3:1 Rolnik Paruszowice
LZS Krzywizna 0:7 LZS Komorzno