statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana na inaugurację!!!

• autor: dawid-lorek, 2017-03-26 17:50

Nasza drużyna pokonała na inaugurację rundy wiosennej 3:0 z drużyna Rolnika Paruszowice po dwóch bramkach Zbyszka Brandysa i jednej Dawida Lorka. Opis meczu poniżej:

Początek spotkania bardzo nerwowy , brakowało dokładności w rozegraniu piłki a drużyna gości bez większych problemów rozbijała nasze kolejne ataki. W około 30 minucie spotkania lewym skrzydłem urwał sie Smyrek zagrywa do Dawida Lorka ten w sytuacji sam na sam uderza jedynie w słupek ale przytomnie zachowuje sie Brandys dobijając piłkę która wpada do siatki. Kolejne minuty to głownie walka w środku pola, zawodnicy z Paruszowic mają kilka groźnych szan pod naszą bramką ale na szczęście żadna z tych prób nie przynosi efektu. W 45 minucie spotkania nasza drużyna zdobywa drugą bramkę , kapitalnie skrzydłem poszedł Hanisz , mijając przy tym kilku zawodników i spod linia końcowej fantastycznie wrzuca piłkę na głowę Brandysa a ten z kilku metrów nie mógł się pomylić. Po tej sytuacji sędzia zaprosił drużyny na przerwę. W drugiej połowie nasza drużyna coraz bardziej potwierdzała swoją przewagę , drużyna z Paruszowic opadła z sił i zrobiło się więcej miejsca na boisku. w 65 minucie Bojko dośrodkowuje w pole karne do piłki dopada Dawid Lorek jednak ten strzał zostaje zablokowany ale przy drugiej próbie piłka wpadła już do bramki drużyny gości. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie choć nasza drużyna miała jeszcze kilka okazji na podwyższenie prowadzenia.

Cieszą trzy punkty ale styl w jakim to osiągneliśmy pozostawia dużo do myślenia. Jednak najważniejsza jest wygrana i w dobrych nastrojach jesteśmy przed zbliżajacymi sie derbami z LZS Bogacicą. Mecz derbowy już w najbliższa niedziele na boisku w Bogacicy.